Trzypoziomowy dom wybudowany w 2011 roku z bala grubego o powierzchni mieszkalnej 180 metrów kwadratowych.

Poziom -1

Na tym poziome znajduje się miejsce odpoczynku i relaksu. Znajduje się tu przestronny pokój z 2 os. kanapą i TV oraz wydzielonym miejscem do zabawy dla dzieci. Domowe SPA wyposażone jest w 4 osobową saunę, 2 osobowe jacuzzi i natrysk.

Parter

Część główną stanowi salon 60m wraz z kuchnią, częścią jadalną oraz kominkiem (baba). W salonie znajduje się duża rodzinna kanapa z poduchami, telewizor z dvd, ława. Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria (lodówka, piekarnik, zmywarka, zlew, garnki, sztućce, miski itp..). W części jadalnej jest duży stół z 8 krzesłami. Na tym poziomie znajduje się również toaleta. Pomieszczenie posiada dwa okna panoramiczne (przesuwane) z wyjściem na 30 metrowy taras widokowy. Na tarasie znajduje się duży drewniany stół z dwiema ławami i krzesłem. Kąpieli słonecznych można zażywać na 4 drewnianych leżakach z wygodnymi poduszkami. Do dyspozycji oddajemy stoliczek na napoje oraz grill.

Piętro

Na piętrze znajduje się część sypialna. To trzy urocze i klimatyczne pokoje: Sypialnia czerwona (20 mkw), sypialnia biała (24 mkw) oraz sypialnia bajkowa ( 8 mkw). Z dwóch sypialni jest wyjście na taras widokowy. W każdej znajduje się łóżko 2 - osobowe. Do dyspozycji mamy przestronną łazienkę z prysznicem, wanną oraz pralką.

Odwiedzin: